OGT ARTELUX
Marta LISIEWICZ

OGT ARTELUX OGT ARTELUX OGT ARTELUX

kilka słów:

Marta Lisiewicz jest artystką we Wszechświecie. Nie oznacza to tylko, że chciałaby kiedyś zostac astronautą i szukać milkiwayów w drodze mlecznej. Oznacza to również, że interesuje się różnymi sztukami:
... i muzyczną,
... i plastyczną
...i chciałaby
... je jakoś kiedys połączyć.
Za bardzo jest in love z muzyką żeby od niej odejść, i za bardzo in love z rzeźbą, żeby przestać ciosać w glinie starych dziadów (ciosać starych dziadów). Takich najlepiej się rzeźbi.
Marta ma już zalążki pomysłów, jak połączyć te sztuki.
Zalążki te są wielkości zalążków roślin nasiennych w których rozwija się gametofit żeński, w postaci woreczka zalążkowego. Także kwiatu jeszcze nie ma.
Poznała ostatnio parę wspaniałych ludzi, co chcieliby
uczestniczyć w projekcie syntezy sztuk. I się Marta cieszy.

A tak teraz trochę bardziej oficjalnie: Marta studiuje w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, na wydziale rzeźby i działań przestrzennych. Poza tym komponuje słowa i muzykę do swoich piosenek. Jest otwarta na wszelką współpracę artystyczną.
Bo jak to mówi Rudolf: co dwie głowy, to nie jedna. A Rudolf to Marty kochanek z drutu i papier mache, który towarzyszył jej podczas Nocy Kabaretowej, wirtuoz instrumentów perkusyjnych. Wprowadził nowy trend tupania nogą do rytmu!
To jest takie: cool -jazzy- funky.


OGT ARTELUX OGT ARTELUX OGT ARTELUX
OGT ARTELUX OGT ARTELUX OGT ARTELUX
OGT ARTELUX OGT ARTELUX OGT ARTELUX

pozyteczne linki:

Tu zobaczysz więcej!

Poznański Wieczór Kabaretowy

POWRÓT do strony głównej